27 Mayıs
Yorum Yap
#10489590

Türkiye Finans Bankası Bloke Sorunu!

Türkiye Finans bankasından hesap açtırdım. Alacaklı olduğum miktar hesabıma aktarıldıktan sonra hesabıma bloke konuldu. Müşteri hizmetlerini aradığımda şube ile görüşmem gerektiği gün içinde blokemin kalkacağı söylendi. Şube ile yaptığım görüşme doğrultusunda bana haber vereceği söylendi fakat herhangi bir haber verilmedi. Hesabımda bloke halinde olan miktar diğer borçlu olduğum şahıslara yapacağım ödemedir. Bu durumda mağdur olarak perşembe gününden beri bekliyorum. Şubeyi aradığımda not düşüldüğünü yetkili tarafından geri dönüş yapılacağını söylediler fakat herhangi bir dönüş olmadı. Acilen bu konunun bir çözüme bağlanmasını talep ediyorum.

Batuhan 846 Okunma

Cevaplar

 • Batuhan02 Temmuz

  Bundan yaklaşık 1 ay önce kadar yaptığım şikayet doğrultusunda tarafıma yapılan geri dönüş sonrası hâlâ hesabımda mevcut olan bloke kalkmış durumda değil. Neredeyse 3 aydır bekliyorum ve mağduriyetim doğrultusunda yeniden şikayet başlığı açmak zorunda kaldım. Şubeye yaptığım başvuru hakkında herhangi bir bilgilendirme olmaması haricinde müşteri hizmetlerinden de bir bilgi verilmedi. Böyle bir bankanın sorunların üzerine böyle gitmesi sinir bozucu. En kısa süre içerisinde artık somut bir çözüm istiyorum.

 • Türkiye Finans Temsilcisi28 Mayıs

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz. Talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için aksiyon alınmış olup sonucu telefon ile tarafınıza iletilmiştir. Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Servisi

 • Batuhan28 Mayıs

  Konunun en kısa süre içerisinde çözüme bağlanması ne kadar en kısa sürüyor acaba? Hâlâ tarafıma bir bilgilendirme yapılmadı çünkü.

 • Türkiye Finans Temsilcisi27 Mayıs

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz. Talebiniz/öneriniz/şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Servisi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler