26 Ağustos 2014

Türkiye Finans 4 Aydır Hesap Ekstresini Alamadım

Malum Yargıtay kararı çıkınca Türkiye Finans'tan kullanmış olduğum konut kredisine ait masraf dekontlarını talep ettim. Kredi aldığım şube Ankara da olduğu için ( şu an İstanbul'da çalışıyorum ( 26/5/2014 tarihinde Türkiye Finans'ın Genel Müdürlüğüne iadeli taahhütlü dilekçe yazdım. 1 ay sonra cevap geldi, bir çok gereksiz sözden sonra şubeden temin edebileceğimi ifade edilmiş.

30/6/2014 tarihinde şubeye iadeli taahhütlü yazdım. Hiç cevap gelmeyince Türkiye Katılım Bankaları Birliğine yazdım durumu, bir ay oldu neredeyse oradan da hiç ses yok,2 aydır sadece Tüketici hakem heyetine vereceğim hesap ekstresini ne veriyorlar nede bir şey söylüyorlar,yardımlarınızı talep ediyorum.

Cem 887 Okunma

Cevaplar

  • Türkiye Finans Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz. Talebiniz/öneriniz/şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Servisi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön