Yılmaz Ç. Teşekkür Mesajı

Banka müşteri temsilcileri olay üzerine ciddi gidip kısa sürede durumu düzelttiler. Türkiye Finans Katılım Bankası\'na da bu yakışırdı.Teşekkürler

Türkiye Finans Vaad Edilen Bonus Puanlar Verilmedi!

Yılmaz Ç. |

Geçen ay Okula Dönüş kampanyanıza katıldım. 4 defa 100 TL üzeri alışveriş yapmama rağmen bonus puan yüklemesi yapılmadı. Telefonla müşteri temsilcinizle de görüştüğümde bana "20 TL Puan yüklendiğini, ve de söz konusu puanın kampanya bitiminden önce puanla yaptığım bir alışverişte (-) ye düştüğüm için onun yerine sayıldığını" söyledi.

Halbuki benim o alışverişte yaptığım puan harcaması önceden yaptığım alışverişlerden kazandığım puanlarla ilgilidir. Kampanyanıza katılarak hakettiğim 40 TL lik bonus puanlarımın kartıma yüklenmesini talep ediyorum. Bu bir haktır. Ben de hakkımı istiyorum. Aksi halde yasal yollara başvuracağımı ve de bankanızla olan ilişkimi de keseceğimi bilmenizi isterim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yılmaz Ç.
  27 Ekim
  10:23

  Teşekkürler

 • Yılmaz Ç.
  27 Ekim
  10:21

  Banka müşteri temsilcileri olay üzerine ciddi gidip kısa sürede durumu düzelttiler. Türkiye Finans Katılım Bankası\'na da bu yakışırdı.Teşekkürler

 • 22 Ekim
  12:04

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz.

  Talebiniz/öneriniz/şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir.

  Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla

  Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Servisi