Türkiye Finans Müşteri Temsilcileri!

Mustafa K. |

Her sene Nisan ayında düzenlenen sigorta poliçesinden doğan aylık ödeme tutarındaki farkı öğrenmek için İstanbul Topçular şubesini iki gün üst üste arayıp görüştüğüm müşteri temsilcisine, doğru bilgileri vermeme rağmen bir yanlışlık olduğunu söyleyerek, beni ilgiliye bağlayacağını söyleyerek, dakikalarca beklermiş. Sonrada meşgul olduğunu söyleyerek biz size döneceğiz diyerek başlarından savmışlardır. Hala dönüp bilgi vermeyen bu ciddiyetsiz firmayı ve şubeyi gerekli her yere şikayet edeceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  14:10

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz bildiriminiz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz.

  Bildiriminiz talep ettiğiniz şekilde çözülmüştür.

  Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla

  Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Servisi

 • 27 Nisan
  15:41

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz.

  Talebiniz/öneriniz/şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir.

  Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla

  Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Servisi