27 Ocak 2014

Türkiye Finans Kredi Kartı Ekstreme Kar Payı Adı Altında Komisyon Ekliyor!

27.01.2014 Tarihli Saat 15:23'te müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme. Kredi kartı ekstreme baktığımda BSMV ve KKDF gibi devlet tarafından hesaptan kesilen vergilerin olduğunu öğrendim.

Bunların dışında Kar Payı adı altından, Asgari ödeme tutarını ödediğim halde, O ay ki ekstre borcumun tamamını ödemediğim için kredi kartıma faiz veya gecikme işletmeleri. Bunun ismine de kar payı demeleri!

Bu konu hakkında şubenizi arayıp bilgi alın dediklerinde, şubeyi (Türkiye Finans Lüleburgaz
Şubesi) aradığımda asgari ödeme nedir diye soruyorum ''Bankanın size ödeme kolaylığı sağlayarak geçikmeye ve cezaya girmemeniz için ödemeniz gereken minimum tutar'' olarak bana aktarıyorlar.

Takip Numaram 52745, iade bekliyorum.

Yakup 168 Okunma

Cevaplar

  • Yakup10 Şubat 2014

    Hiçbir çözüm ve geri dönüş yapılmadığı halde birde çözüm süreci hakkında bizlerden değerlendirme bekliyorsunuz. Nasıl bir sitemdir bu.....

  • Yakup10 Şubat 2014

    Bana hiçbir geri dönüş olmadığı için müşteri hizmetlerini bugün (10.02.2014) 13:09'da arayıp şikayetim hakkında bana geri dönüş yapılmadı dedim, bakalım dendi ve şikayetiniz bulunmuyor diye cevap verdiler. Takip numaramı söyleyince ulaştıları. Bilgilendirilmediğim halde şikayetime müşteri bilgilendirilmiştir notu düşülmüş. Ben hiçbir şekilde aranmadım ve kim tarafından bilgilendirildim diye sorduğumda isim bilinmiyor denildi. Kısa bir süre hatta beklettiler (10 Dakikacık) Sonrasında şikayetinizi ilgili birimlere ulaştıracağız dendi. Yazıklar olsun yalan üzerine kurulan sisteminize, hala beklemeye devam.

  • Türkiye Finans Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön