23 Şubat 2013

Türkiye Finans Kredi Hesabından İşlem Ücreti Kesilmiş!

Mart 2012 tarihinde araç kredisi çektim. ödemelerimi düzenli olarak aksatmadan yapıyorum. Ancak hesap işlemlerini incelediğimde belirli dönemlerde cari hizmet ücreti adı altında belirli tutarlarda ücret kesildiğini gördüm. Bankayı aradığımda 3 otomatik ödeme talimatı verildiği zaman ücret kesilmeyeceği söylendi. Kredi çekerken böyle bir kesinti olacağı söylenmemişti. ayrıca o hesabı sadece kredi öderken kullanıyorlar ben hiçbir işlem yapmıyorum o hesaptan .

Hesabı kendileri açıyor kredi ödememi ilk önce hesaba yine kendileri yatırıyor sonra oradan çekip kredi ödemem yapılıyor sonra bizden haksız yere ücret kesiliyor. kesilen paranın tarafıma iadesini talep ediyorum.

Dönüş 53 Okunma

Cevaplar

  • Türkiye Finans Temsilcisi23 Şubat 2013

    Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebinize istinaden arama yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Konu ile ilgili bilgi alabilmeniz için 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan 444 2 444 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz ile görüşmenizi rica eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön