13 Ocak 2015

Türkiye Finans Kişiden İzinsiz Açılan Hesabın Dilekçe İle Dahi Kapatılamaması.

İstek ve bilgim dahilinde olmadan adıma açılmış cari hesabın kapatılması için yaklaşık 3 haftadır mesai harcıyorum. Hesap rızam doğrultusunda açılmış olmadığından banka sistemlerindeki anne kızlık soyadı gibi tüm güvenlik unsurları hatalı girilmiş.

Bu sebeple çağrı merkezince sorulan güvenlik duvarını aşamadığım gibi, elimde herhangi bir İnternet şubesi kodu ya da şifresi de olmadığı için söz konusu hesabı İnternet üzerinden de kapatamıyorum.

Geçtiğimiz hafta şubeye gidip bizzat ıslak imzalı talep dilekçesi verdim; Buna rağmen söz konusu cari hesabın bugün hala aktif olduğunu öğrendim. Çağrı merkezini yaklaşık bir saattir arıyor; Ancak yardım alamıyorum. Şubeden de yardımcı olunmuyor.

Aylin 1.348 Okunma

Cevaplar

  • Türkiye Finans Temsilcisi13 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz. Talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için aksiyon alınmış olup sonucu telefon ile tarafınıza iletilmiştir. Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Servisi

  • Türkiye Finans Temsilcisi13 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz. Talebiniz/öneriniz/şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Servisi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön