20 Ekim 2016

Türkiye Finans Kedi Kartı Borcu Yapılandırması!

15-20 gün öncesine kadar banka merkezinden arayıp borcum ile alakalı bilgi verdiler borcun taksitlendirildiği ve aydan aya 300 TL yatırabilirim dedim tamam denildi. Bugün avukat bürosundan arayıp borcunuzun icraya verilecek dosyanızı kapatın diyorlar. Bu ne iş kardeşim yeni çıkan yasa gereği borcumu taksitlendirmek istiyorum.

Mehmet 663 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 17 Kasım 2016

  Benim borcumu taksitlendirin dedim avukata verilmiş. Benim borcum ile ilgili taksitlendirme yapılmamış bununla ilgili sıkıntımı belirttim fakat dönüş yapan olmadı. Her gördüğüm mecraya, devlete şikayet edeceğim sizi emin olabilirsiniz.

 • Mehmet 29 Ekim 2016

  8 gün önce yapılandırma ile ilgili şikayetimi belirttim araştırma yapılıp dönüş yapılacaği söylendi. Ben ulaşıp soracagim ulaşamıyorum bir turlu müşteri hizmetlerine. Bir an önce dönüş yapın lütfen borcumu taksitlendirmek istiyorum.

 • Türkiye Finans Temsilcisi21 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz. Konu ile tarafınıza ulaşılamamış olup detaylı bilgi alabilmeniz için 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan 0850 222 22 44 / 444 2 444 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz ile irtibata geçtiğiniz takdirde Müşteri İletişim Merkezimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Servisi

 • Türkiye Finans Temsilcisi20 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz. Talebiniz/öneriniz/şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Servisi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön