19 Nisan 2013

Türkiye Finans İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Türkiye Finans Katılım Bankası 3 aylık 41.25 TL hesap işletim ücreti alarak Türkiye'nin en yüksek hesap işletim ücreti alan bankası oldu.Kendilerine bilgi verdiğimde hiç bir şekilde iadenin olamayacağını bildirdiler.Oysaki bu bankadan bir araç kredisi ödeyip bitirdim,halen araç kredim devam etmekte,finansör kredi kartım da var ama yine de ilgili ücreti kestiler.Kendilerine hakkımı helal etmiyorum paramı geri iade etmezlerse.

Mustafa 58 Okunma

Cevaplar

 • Türkiye Finans Temsilcisi24 Nisan 2013

  Talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

 • Mustafa 24 Nisan 2013

  Türkiye Finans Katılım Bankası hesap işletim ücreti olarak hesabımdan 41.25 TL aldı.İtiraz ettiğimde bana bir mail geldi,gelen mailde hesap işletim ücretinin 3 aylık 15 TL olduğu şeklinde.Ancak benden alınan 3 aylık 41.25 TL.Hesap hareketlerim bunun ispatıdır.Hiç bir şekilde hesaplarımı incelemeden otomatik bir cevap yazmışlar.Ben hakkım olan paranın iadesini istiyorum onların bana gönderdiği cevap çok farklı.Etik bankacılık sınırlarından çıkılmış ve katılım bankacılığı sistemine hiç bir şekilde uymayan bir davranış.Çok yazık.İademin tarafıma yapılmasını rica ederim.

 • Mustafa 22 Nisan 2013

  Cumartesi gunu beni arayıp size Pazartesi gunu sonucu bildireceğiz deyip ancak kimsenin bir şey bildirmedigi yalan üzerine kurulmuş bir banka,cok yazık..

 • Türkiye Finans Temsilcisi20 Nisan 2013

  Müşterimize gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

 • Türkiye Finans Temsilcisi20 Nisan 2013

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebinize istinaden arama yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Konu ile ilgili bilgi alabilmeniz için 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan 444 2 444 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz ile görüşmenizi rica eder, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön