07 Eylül 2015

Türkiye Finans Hesap Kapatma!

04.09.2015 iş yerinin maaş için açtığı ve sonra başka bankayla çalışma kararı aldığından hiç kullanmadığım bu hesabı kapatmak istediğimi ifade ettim. Telefonda yardımcı olmadılar.

Baktım olmuyor! Twitter üzerinden şikayetimi dile getirdim. 24 saat sonra dm ile T.C. ve iletişim bilgilerimi istediler. Twitter üzerinden beni takip etmediklerinden dm gönderilmedi.

Neyse talebimden 48 saat sonra beni takip etmek akıllarına geldi. Durumu dm ile tekrar yineledim ve istenilen bilgileri gönderdim. 60 saat sonra cevaben şubeye gitmem istendi. Ben mesai saatlerinde bankaya gidemiyorum ve hesabımı kapatmak istiyorum. Konuyu zorlaştırmayınız. Birçok banka faks ile anında çözüyor. Çözüm bekliyorum!

Yunus 221 Okunma

Cevaplar

  • Türkiye Finans Temsilcisi07 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz. Talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için aksiyon alınmış olup sonucu telefon ile tarafınıza iletilmiştir. Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Servisi

  • Yunus 07 Eylül 2015

    Şikayetvar üzerinden başvurdum ve Hesabım 20 dk'da kapatıldı. Bunu 4 gündür Twitter üzerinden yapsaydınız da bu kadar uğraşmasaydık. Sosyal medyacılarınız dm ile bilgi istiyor ama dm göndermek için beni takip edilmesi gerekdiğini düşünmüyor. Twitter üzrinden 3 cümleyi 60 saatte cevapladınız. Diğer bankalar bu konuda çok aktif. Bu konuda kendinizi biraz geliştirmelniz gerekiyor. Yolunuz açık olsun. İnşallah bir daha karşılaşmayız!

  • Türkiye Finans Temsilcisi07 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz. Talebiniz/öneriniz/şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Servisi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön