Türkiye Finans Hesap İşletim Ücreti Olarak Kesilen Tutarın İade Edilmesini İstiyorum..

Hayri T. |

Türkiye Finans'tan aldığım HGS'deki bakiyemin aracı sattığım için kredi kartıma iade edilmesini istemiştim. Ancak iade hem talimatıma aykırı olarak hesabıma yapılmış hem de eksik yapılıp yapılan tutardan da hesap işletim ücreti kesilmiş. Yapılan işlemlerin kontrol edilerek eksik iade edilen bakiye varsa o tutarın ve kesilen hesap işletim ücretinin iade edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mayıs
  13:52

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz bildiriminiz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz.

  Bildiriminiz talep ettiğiniz şekilde çözülmüştür.

  Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla

  Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Servisi

 • 12 Mayıs
  13:32

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Bankamıza iletmiş olduğunuz talebiniz/öneriniz/şikayetiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Anayasamız kapsamında, her türlü görüş ve önerilerinizi önemsiyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için değerlendiriyor, memnuniyetinizin en üst seviyede olması için çalışıyoruz.

  Talebiniz/öneriniz/şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir.

  Bizimle irtibata geçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla

  Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Servisi