Türkiye Finans Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Tuncay Ö. |

2014 ocak ayında yenilenmesi için 180 daskı peşin ve yangın da zorunluymuş onu da 120 tl' yi 6 taksit yaptılar. Haziran 2014' e kadar kredi borcuma ilaveten 20 tl de sigorta taksitimi yatırıyordum. Temmuz ayında taksitim bitti diye sadece kredi borcumu yatırdım.2 gün sonra gelen sms kısmen ödenmiş kredi borcum olduğunu söyledi.

Araştırdığımda benim sigorta için gönderdiğim taksit ödemelerimi hesap işletim ücreti diye 2013 aralık ekim dönemi ve 2013 eylül temmuz dönemi olarak kesmişler. Zorunlu diyorsunuz sigorta yaptırıyorsunuz. Onu kesmeyip daha zorunlu olarak gördüğünüz hesap işletim ücretini alıyorsunuz.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuncay Ö.
  31 Temmuz
  08:59

  hepsi hikaye bunların

 • Tuncay Ö.
  18 Temmuz
  14:15

  aynı teraneyi herkese yollamayın yaa. şu saçmalığa bakın. benmi dedim size hesap açın diye.kredi borcumu ödemek için açtığınız hesap bu. içinde de borcumu ödemek için yaptığım havaleden başka bir işlem yok. bunun içinmi yıllık 60 tl alıyorsunuz.dini hassasiyetlerinde dolayı kapınıza gelmiş müşterileri kaçırmak içinmi yapıyorsunuz.güya çaktırmadan dindarları tırtıklıcaksınız. ama dünya mahkemeleriyle uğraşmıcam sizinle. ahirette soracağız hep birlikte. yazıklar olsun

 • 18 Temmuz
  13:37

  Değerli Müşterimiz,

  Talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla

  TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI