18 Nisan 2013

Türkiye Finans Happy Kart Vermiyor!

Türkiye finans klasik kartımın taksit özelliği olmayışından dolayı birçok alışverişimi peşin yapmak zorunda kaldım. Bu yüzden kartımın borçlarında birikme ve tıkanma oldu bunun sebebi de bahsettiğim gibi kartımın taksit özelliği olmayışından. İnternette 1/2 internet sitesinde var ama onlarda kaldırılmış ve kartımın hiç bir özelliği kalmadı.

Türkiye finans happy kart adında taksit özelliği olan yeni bir kart çıkardı. Bende başvurduğumda borcumdan dolayı bana vermiyorlar ve bunu haksızlık olarak görüyorum. Bu borç birikmesi türkiye finansın müşteri memnuniyetinin olmayışından kaynaklanmaktadır. Klasik kartlarının taksit özelliği olsaydı bu kadar sıkıntı yaşanmazdı. Bu sorunumun halledilmesini istiyorum.

Selim 88 Okunma

Cevaplar

  • Selim 09 Ocak 2014

    paran yoksa kaale almayan bir banka

  • Selim 22 Nisan 2013

    Hiç bir şekilde çözüm üretmiyorlar hala aynı kafa.Borçlarımı bitireyim hayatta bu bankanın yanından uğramayacağım ve kimseyede tavsiyede etmeyeceğim.Hiç bir yerde taksit yapmayan bir kartı ben ne yapayım.Klasik kartı happy karta çevirin borçlarıda ona devredin diyoruz yine yok arkadaş.Papağan gibi aynı mesajları yazıp yazıp gönderiyorlar.Bank asya sizin kadar umursamaz değil ya birde islamı referans alıyorsunuz.Sizin yüzünüzden kara listeye girdim diğer bankalardan taksit kart alamıyorum.Utanmıyormusunuz ne yapmamı bekliyorsunuz çözüm üretin diyoruz.Öyle böylede olsa geçte olsa borçları ödüyoruz zaten.Kartın borçlu olması sebebi sizin yüzünüzden taksit yapmıyor hiç bir yerde.Bırakın yaa böyle banka olmaz.!!!

  • Türkiye Finans Temsilcisi18 Nisan 2013

    Talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön