Türkiye Finans EFT İşlemi!

Gökhan Ö. |

32 gün önce EFT işlemi gerçekleştirdim. Yanlış isim yazdığımdan dolayı ücret karşı tarafa aktarılmadı. Müşteri hizmetleri ve şubeyle görüştüm ücretin tekrardan hesabıma aktarılacağı ve yeniden EFT işlemi yapmam gerektiğini belirttiler. Ben yeniden EFT işlemini yaptım fakat önceki tutar benim hesabıma 32 gündür geçmedi. Şubedeki kişide suçun kendisinde olmadığını ismi benim yazmış olduğumu söylüyor. Bu tutarı ben Türkiye Finans a mı bağışlamalıyım ?

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Ö.
  14 Temmuz
  14:36

  Geçen sene ki paranın ne olduğu hakkında hala bir sonuç yok olmayacakta.

 • Gökhan Ö.
  14 Kasım
  23:56

  Türkiye Finans Katılım Bankası paramın üstüne yattı. Paranın nereye gittiği belli değil. Eminim yine ilgili birime haber verirsiniz onlarda arayıp müşterisi olmadığım bankadan paramı kendim almam gerektiğini söylerler yada yasal haklarıma başvurmamı 70 lira için dava aç derler.. Param yatmadığı sürece de yazıcam her aklıma geldiğinde buraya..

 • Gökhan Ö.
  11 Temmuz
  15:09

  4 aydır param hala türkiye finansta bunların ilgilendikleri bile yok .. İsterseniz yasal haklarınıza başvurun diyorlar..

 • 25 Nisan
  21:04

  Talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla.

 • Gökhan Ö.
  25 Nisan
  18:12

  Sorun zaten ilgili birimlerinizde diye daha öncede belirtmiştim. İlgili birimleriniz daha önce ki görüşmelerde ücret tarafınıza aktarılacaktır siz tekrardan eft yapın diyordu şimdide ücreti karşı bankadan alacaksınız diyor. Karşı bankayı arıyorum benimle herhangi bi işlem yapamayacaklarını kendi bankamla görrüşmem gerektiğini söylüyor tekrardan Türkiye finans denen bankayı arıyorum biz ilgilenmiyoruz isterseniz yasal haklarınıza başvurun diyor ... 70 tl lik ücret için işimi gücümü bırakıp sizin gibi berbat bir banka yüzünden mahkemeyle mi uğraşayım. Kesinlikle berbat bir bankasınız ve asla çalışılacak bir banka değilsiniz. Sizi burdan kınıyorum ...

 • Gökhan Ö.
  09 Nisan
  16:52

  Para iadesini beklememin 40 ıncı günü bugun ayrıca... 40 gündür bekliyoruz bakalım ne kadar daha bekleyeceğiz. Ama inada bağladım :) sürekli rahatsız edeceğim sizleri bu konu yüzünden.. Taki tutarı hesabıma aktarana kadar ve konuyu paylaşabileceğim her sitede paylaşacağım ki insanlar anlasın sizin nasıl bir banka olduğunuzu.. Teşekkürler

 • 02 Nisan
  17:07

  Talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla.