17 Eylül 2013

Türkiye Finans Bilgim Dışında Başvuru Yapılması!

Türkiye Finans kredi kartı müşterisiyim. Ayrıca kendim de bankacı olduğumdan sürekli KKB kayıtlarımı incelemekteyim. 19. 08. 2013 tarihinde KKB kayıtlarımda bir tüketici kredisi başvurusu olduğunu gördüm. Derhal genel müdürlüğümle irtibata geçerek bunun hangi bankadan yapıldığına dair bilgi talep ettim.

Kredi Kayıt Bürosu'ndan aynı gün arandım ve bu başvurunun TFK'dan yapıldığı bilgisini aldım. Benim böyle bir başvurum katiyen olmadı. TFK'da bunu doğruladı. Silinmesini istediğimde ise benden KKB'den belge talep ettiler. KKB ise böyle bir belge veremeyeceğini belirtiyor ama sözlü olarak başvuruyu TFK'nın yaptığını söylüyor. Sorunumun hemen çözülmesini ve başvuru kaydının silinmesini istiyorum.

Salih 87 Okunma

Cevaplar

  • Salih24 Eylül 2013

    Çağrı merkezine açtığım çağrı kaydı hiç bir çözüm sunulmadan ve bilgim olmadan kapatıldı. Konu hakkında ilk görüşmem 19.08.2013 tarihinde oldu, tam bir aydır hiç bir ilerleme sağlamadılar. Üstelik yardımcı da olmaya çalışmıyorlar. Ayıptır.

  • Türkiye Finans Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.En kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön