30 Ocak 2015

Turkcell'in Yıllardır Müşterisi Olmak Suçmuş!

Ben en az 10 yıldır Turkcell kullanıyorum ve geçen yılda da pahalanıyor ama ne has ki Turkcell'e geçiş yapan SMS dakika üstüne bir de 2 gb interneti 25 liradan veriyor. Yıllardır müşterisi olan bizlere de iki katına satmaya çalışıyor tebrikler Turkcell.

Birol 96 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 06.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin ücret politikası ile ilgili önerisi alınmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Birol02 Şubat 2015

    Turkcell'in en kısa zamanda dönüşü böyle olsa gerek işlerine gelmeyen çıkarlarına uymayan durumu bir iki lafla geçiştirme.

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön