11 Mayıs 2013

Turkcell'in Uyguladığı Ambargo!

15 Ocak 2013 günü BTK'nın açık hatlara ilişkin çıkardığı düzenleme ile hattı kendi üzerime aldım.Hattı üzerime alırken 90 gün sonra hattı taşıyabileceğim söyledi.06 mayıs 2013 günü Vodafone geçmek için başvurdum.Fakat 10 mayıs 2013 günü gelen mesajla bunun başarısız olduğu iletildi.

Bunun nedeni sizin uyguladığınız ambargo.01.10.2014 tarihine kadar hat taşımaya izin verilmeyecekmiş ve buna temel olarak da eski sahibin hat iptal için başvuru yapabilecek olmasını öne sürüyorsunuz fakat diğer gsm operatörlerine baktığımızda onlar böyle bir şey uygulamıyorlar hattı üstüne alıp 90 gün sonra operatör değiştirmeye izin veriyorlar.Peki siz neden ambargo uyguluyorsunuz?

Yusuf 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön