12 Ocak 2016

Turkcell'in Ücretli Servisleri!

Turkcell ücretli servisleri ile ilgili bildirimleri mesaj yoluyla değil, kullanıcıları tıklamaya yönlendirmek için direk ekrana veriyor. 11 Ocak tarihinde ekranın ortasına düşen "Kim Aramış" Servisinin onaylıyorum butonuna yanlışlıkla basmış bulundum. 2 dakika içinde servisi tekrar iptal ettim. Servis iptal talebimi aldıklarını, 1 ay sonra iptal edeceklerini belirten bir mesaj aldım. Ücret faturama yansıyacakmış. Konuyla ilgili insan kaynaklarıyla görüştüm, bir şey yapamayacaklarını belirtti. Yaklaşık 20 yıldır Turkcell kullanıyorum ve böyle büyük bir şirketin haksızlık yapmasını kabul edemiyorum. Kesilen ücretin derhal iadesini talep ediyorum.

Oğuz 91 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz'un Teşekkür Mesajı13 Ocak 2016

    Şikayetim giderildi. Ücret ödemesi yapıldı ve pop-up mesajlar gönderilmemesi sağlandı. Teşekkür ediyorum.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 13.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Kim Aramış Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön