21 Kasım 2015

Turkcell'in Temsilcisi Telefonu Yüzüme Kapattı!

20.11.2015 tarihinde saat 11.20 sularında beni 532 numaradan arayan müşteri temsilcisi yüzme telefon kapatmıştır! Kendisinden şikayetçiyim! Bu durum nezaketten uzak olduğu gibi insanlık dışı bir davranıştır...

Ersin 269 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Kasım 2015

    Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ersin 21 Kasım 2015

    5325080381 No.lu telefonum aranmıştır. Dha telefon numarası görünmüyor ancak incelem yapacağız diye otomatik mesaj yazıyorsunzu neyi inceleyeceğinizi bilmeden nasıl inceleme yapacaksınız bu da Turkcell e has bir durum olsa gerek tebrikler!

  • Turkcell Temsilcisi21 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön