05 Eylül 2013

Turkcell'in Tarifesiyle Dakikalarımız Eriyip Gidiyor!

Kullanmakta olduğum hattımı salı ve pazar günleri Turkcell'lilerle ücretsiz konuşuyordum fakat ve bana bilgi verilmeden bu görüşme iptal edilmiştir. Ayrıca en önemli konu her yöne 1000 dakikalık paketimdeki dakikalar hızlı bir şekilde fazla bir görüşme yapmadan bitti.

Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda temsilci 6 saniyede bir ücretlendirme yapıldığını bana söyledi fakat bu konuda da herhangi bir bilgi daha önce verilmedi ve Turkcell dakikalarımız bu tarife yüzünden eriyip gitmektedir. Turkcell'in bu yeni ücretlendirme tekniği galiba.

Bekir 36 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 11.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.08.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Bekir08 Eylül 2013

  turkcell firması tarafından aranmadım ve şikayetim devam etmektedir

 • Bekir08 Eylül 2013

  turkcell firması tarafından aranmadım ve sorunum çözülmedi eğer sorunum en kısa zamanda çözülmez ise konu hakkındaki şikayetim farklı merciler de devam edecektir

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön