Turkcell'in Sistemi Her Gün Hata Veriyor!

Bertan U. |

Turkcell'den geçen ay ufak bir dakika aşımı yüzünden 300 TL cep telefonu faturam geldi. Bu ay Turkcell Superonline'dan ucuz diye aldığımız Voip hizmetine 500 TL fatura geldi. Güya ucuz diye kullanıyorduk, günlerdir paket almak istiyoruz her gün sistemleri hata veriyor, çağrı merkezlerine bağlanırken telefon numaramızı girmemize rağmen, çalışan yetkili de telefon numaramızı istiyor

Yani çalışmayan bozuk bir altyapıları var. Ayrıca konu hakkında faturayı incelediler yine de bir hata bulamadılar. Ama hesaplarına göre 900 kişiyle görüşmüşüz. Bizim şuana kadar toplamda 900 müşterimiz olmadı ki o ay o kadar kişiyle görüşmemiz imkansız.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Eylül
  15:08

  Müşterimizi 12.09..2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 09 Eylül
  14:05

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.