25 Ocak 2014

Turkcell'in Reklam Mesajlarından Rahatsız Oluyorum.

Telefonumu 532-757-22-22 numaradan arayıp yayınladığınız gereksiz, rahatsız edici ve bir o kadar da firmanızdan soğumama neden olan Genç Turkcell reklamınızdan dolayı sizi kınıyorum. O an hastanede miyiz? Cenazede miyiz? Dershanede miyiz? Toplantıda mıyız? Müsait miyiz? Umurunuzda değil. Küçük firmalar yapardı bu tip reklamları artık siz de başlamışsınız bravo. Turkcell'in bunlara ihtiyacı yok. Ya da varmış da biz sizi daha yukarılarda görüyor muşuz demek ki ?

Mustafa 555 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizi 25.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön