10 Eylül 2013

Turkcell'in Reklam Mesajlarından Fenalık Geldi!

Turkcell aylardan bu yana sistemli olarak beni rahatsız etmektedir. Durmadan kampanya sms'leri almaktan Turkcell'den gına geldi.

Defalarca internet üzerinden şikayet ettik ve şikayetlerimize konu ile ilgileniyoruz tarzında göz boyayan cevaplar yazdılar, aradılar bu sefer kesinlikle sorun çözüldü dediler. Tüm ses kayıtları ve şikayet geçmişi Turkcell'de mevcuttur ama hiç bir sonuç alınamadı.

Turkcell sms göndermeye devam ederse, şirket hakkında telefon tacizcilerinin yargılanmış olduğu TCK 123'den yargılanmaları için suç duyurusunda bulunacağım.

Baran 32 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 17.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Veri/Bilgi İşleme İzni hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön