09 Ekim 2013

Turkcell'in Reklam Mesajları Bıktırdı!

Yaklaşık 6 aydır 532'li bir hat kullanıyorum. Hattı alıp telefonuma taktığım ilk günden beri garip garip reklam mesajlarıyla rahatsız ediliyorum. Üye olmadığım bir çok kurum ya da kuruluşun kampanya ve reklam mesajı telefonuma geliyor.

Yaklaşık 200 adet numarayı engelledim buna rağmen her gün yeni firmalar çıkıyor. Turkcell'in numaralarımızı şirketlere sattığını düşünüyorum. Araç kullanırken gelen mesajlar bütün yolculuğumu mahvediyor dikkatimi dağıtıyor.

Erdem 116 Okunma

Cevaplar

  • Erdem'in Teşekkür Mesajı11 Ekim 2013

    Sorun çözüldüğü için teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi11 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 11.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize izinli pazarlama servisleri hakkında bilgi verilmiş, kapatılması sağlanmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi10 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön