Turkcell'in Rahatsız Edici Mesajlarından Bıktım!

Akin Y. |

Akıllı telefon aldığımdan beri şebekesi bulunan Turkcell'den günde bir kez olmak üzere 0536-0534-0537- v.s.( 004239002... Merhaba tatlım. Arayıp benimle tatlı sıcak bir sohbete ne dersin...v.s.) tarzında en kibarı bu olan, mesajlar almaktayım.

Artık bıktım usandım bu tarz yapılaşmaya fırsat kollayan para kazanmak uğruna bu kontür tuzaklarına fırsat veren bir şebekeye bedava konuşma dahi verseler geçmek istemiyorum. Bir an önce bu mesajları engellemenizi istiyorum. Aksi taktirde savcılığa şikayet edip hakkınızda tüm yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mart
  16:00

  Müşterimizi 06.03.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 06 Mart
  14:23

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.