31 Ekim 2016

Turkcell'in Pazarlama Taktiği!

Turkcell'in daha önce müşteri hizmetlerinden tanımını yapıp fatura kesim tarihinde otomatik iptal talebi aldığı ve sonrasında pazarlama taktiği yaparak iptal etme sorumluluğunu müşteriye bırakan hesabım uygulamasına devrettiği 2 GB internet paketini hesabım uygulamasından tanımladım. Faturanın kesilmesiyle birlikte paketim yenilenmiş ve sabahında iptal talebinde bulunmama rağmen paketten kullanmam nedeniyle iptal işlemi gerçekleştirilmemiştir. Şikayetimi müşteri hizmetlerine dile getirdikten sonra beni arayıp yetkili olduğunu söyleyen kişinin şikayetimin yersiz olduğunu ve paketin tutarını ödemek zorunda olduğumu belirtmiştir. Telefon konuşmasından sonra yetkili kişinin tekrar tarafımı arayıp paketi iptal etmek için tarafıma dil dökmesi de oldukça manidardır. Ayrıca bu görüşmelerin hiç birinde güvenlik teyidi yapılmamıştır! Mağduriyetimin giderilmesini ve ücretin silinmesini istiyorum.

Ahmet 156 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı02 Kasım 2016

    bugün paketin ucretinin silinecegi bilgisi verilmistir. Sorunun giderilmesi nedeniyle teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 02.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön