06 Nisan 2013

Turkcell'in Paketsiz İnternet Fiyatlarındaki İnanılmaz Mantık Hatası!

Ben Turkcell Kurumsal hat kullanıcısıyım. Aldığınız hattın internet paketi yoksa fiyatlandırmanız şu şekilde bilginiz olsun. 0-1 MB'a kadar 5 TL, 2-20 MB'a kadar 19 TL, 20-100 MB'a kadar 39TL. Mantık olarak yapılan hata ise paketsiz bir kullanıcı harcadığı KB başına para ödemek durumda olması gerekirken, Turkcell kendi kafasına göre ödeme periyodu adı altında zorla paket satmaktadır. ~2.3 MB internet kullanımıma 19 TL fatura geldi. Derin itirazlarım sonucu 19 TL'mi iade ettiler. Müşteri temsilcisine 1 KB internetin fiyatını sorduğumda bana cevap veremedi. Bu zorla satılan paketlerden şikayetçiyim internet fiyatlandırması KB başına olmadığı için insanların mağdur edildiğini düşünüyorum.

Bilal 67 Okunma

Cevaplar

  • Bilal 08 Nisan 2013

    Beni arayarak vakit kaybetmeyin. Bu mantıksal hatayı düzelttiğiniz bilgisini ulaştırmak hariç bana ulaşmanıza gerek yok. Kurumsal hatlarda KB başına ücretlendirme olmadığı takdirde, sizin insanlara zorla paket sattığınız gerçeği değişmez. 1KB internetin kaç para olduğunu sorduğum iki personelinizde bana cevap veremedi. Hatta bir yetkiliniz 1KB internetin 5TL olduğunu söyledi. 2KB internet kaç para diye sorunca tekarar 5 TL diye cevap verdi. 100KB'ında 5TL olduğunu ekledi. Bana 1=2=100 sonucunu bana kabul ettiremezsiniz. Konuşmada ve sms'te paketsiz tarifelerde birim fiyat üzerinden ücretlendirme yapılıyorsa, internettede aynısı olana kadar düzensizliği duyurmaya devam...

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön