26 Ağustos 2013

Turkcell'in Oyunlarda TL Kesme Biçimi!

Samsung e2121 Turkcell hatlı telefonumdan oyunlara girdiğimde, İngilizce olarak oyun içeriği indirme yazısı gelmiş bulunup bu yazının İngilizce olması ve İngilizce bilinmediğinden kaynaklanan açıklıktan dolayı Turkcell, hattımdan yüklü miktarda TL kesmiştir.

Müşteri hizmetlerinden de bu problem ile ilgili bir çözüm bulunamadığı, Turkcell'in yapacak bir şeyinin olmadığı tarafıma bildirilmiş bulunmaktadır. Turkcell gibi büyük bir şirketin haksız yere bu uygulamaya göz yummasını ve çözüm üretememesini hayretle karşılamakta ve kınamaktayım.

Abdulkadir 29 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön