16 Mart 2015

Turkcell'in Ödüllü Soru Oyunu!

Ödüllü Soru Turkcell'in ortak olduğu müşteriyi mağdur etme! Arandım ve bir anlık dalgınlıkla cevaplamış bulunmaktayım, 35 TL faturaya yansımıştır. Bu sistem bir mağdur etme sistemi ve benim anlayamadığım Turkcell telefon numaramı benim herhangi iznim olmadan nasıl paylaşmıştır?

Ödüllü soru müşteri hizmetleri Turkcell'in numaraları paylaştığı konusunda benimle bilgi paylaşmıştır. Turkcell Müşteri hizmetlerini arayıp benim herhangi iznim olmadığını belirtip neden numaram paylaşılıyor diye sorduğumda bir cevap verememektedir. Benim numaramı benden izin almadan paylaştığım için Turkcell'den şikayetçi olacağımı ve her türlü hakkımı arayacağım bildiriyorum.

Ali 162 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2015

    Müşterimiz ile 20.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize ödüllü soru hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön