18 Eylül 2013

Turkcell'in Maxi Plus 5 Telefonundan Bıktım!

Turkcell'in MaxiPlus telefonunu kullanıyorum. Alalı henüz 1 yıl olmadı ama 2 kez servise gitti. Şimdi sıra geldi 3.'süne. Bu telefonun arızaları yüzünden 2 defa rehberim silindi.Fotoğraflarım silindi. Şimdi de telefon bir önceki arızasının aynısını vermeye başladı. Hem kendi kendine açıp kapanıyor,(bunu 10 saniyede 1 yapıyor), hem de kafasına göre rehber kaydediyor.

Bıktım artık bu telefondan.Maxiplus alacak 4 Turkcell'li arkadaşım vardı hepsine yalvardım "sakın almayın" dedim, şimdi bana teşekkür ediyorlar.Verdiğimiz 500 küsür TL'ye yazık !(Not:Eğer Turkcell bana ulaşmak isterse telefonum yok!)

Miraç 241 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön