19 Aralık 2015

Turkcell'in Live TV Adlı Haksız Kazancı!

18/12/2015 tarihinde bir mesaj aldım Turkcell Live TV aboneliğiniz başlamıştır diye faturama anında yansıtılmış. Müşteri hizmetlerini aradım girdiğiniz sitelerde reklamlara tıklandığında abone olunuyormuş. Müşteri temsilcisine dedim ki benim faturamdan siz o firma adına kesinti yaparken benden izin aldınız mı cevap efendim Facebook girişinize nasıl karışmıyorsak bunlara da karışamıyoruz cevabını verdi.

Ben kendi adıma kayıtlı faturalı hattımdan kendime ait kontörlü hattıma TL yüklerken bile onay mesajı almadan TL göndermeyen şirket haksız kazanç sağlayan reklamcı firmasının tıklamasıyla faturama anında parayı yansıtıyor herkesin çocuğu telefon düşmanı!

Fatma 47 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi22 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 22.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi19 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön