11 Kasım 2013

Turkcell'in İş Ortağı Ücret Kesti!

Turkcell'in iş ortağı olduğunu iddia eden bir firma babamın kullandığı telefona mesaj atıyor. Babam arıyor. Bir ton laf ediyorlar adamı yanıltıyorlar. Kredi kartı numarasını alıyorlar. Babam 5 dakika sonra arıyor iptal işlemi yaptırıyor. Müşteri temsilcisi iptal formunu doldurduğunu söylüyor. Bunun üzerine babam da işin peşini bırakıyor. 4 iş günü içinde arayacaklarını söylüyorlar ama 89 tl'yi çekiyorlar.

Şimdi aradığımızda yapacakları bir şey olmadığını söylüyorlar. Şimdi Turkcell iş ortağı olduğunu söylediği bu firma ile nasıl çalışıyor. Ben kendim Turkcell kullanıcısıyım ailemizde bir çok kişi de öyle. Turkcell bu işe bir çözüm bulmazsa ayrılıyoruz.

Muhammet 117 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet'in Teşekkür Mesajı14 Aralık 2013

    Problemim kısmen çözülmüştür (kredi kartından taksitle çekilen miktar taksitle geri ödenecek ilk taksit iade edilmiş). Taksitlerin kalan kısmı da iade edilecek. Turkcell teşekkür ederim. Teşekkürler Şikayetvar.com

  • Turkcell Temsilcisi14 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 14.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize iş ortakları servisleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi13 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön