29 Ağustos 2013

Turkcell'in İş Ortağı Tarafından Yanıltıldım!

b*** iş ortağınız olan firma beni aradı ve şirket reklamınızı 1 yıl boyunca Google Sponsor bağlantısında yayınlayacağız dedi bunun karşılığında 192 TL istediler fiyat düşük geldiği için şüphelenip ilgilenmiyorum teşekkürler dedim.

Daha sonra Turkcell gibi bir firmanın kendilerine mobil ödeme yetkisi verdiğini ödemeyi mobil ödeme ile yapabileceğimi söyledi.

Turkcell adını duyunca kabul ettim. Fakat reklamlarım google sponsor bağlantıda değil kendi sitelerinde yayınlanmaya başladı. Müşteri yetkilisi olan S. Ö.'ye defalarca sordum reklamım google'da mı yayınlanacak kendi sitelerinde mi diye google sponsor bağlantı cevabını verdi.

Tolga 27 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön