07 Mayıs 2014

Turkcell'in İnternet Hizmeti İyi Değil!

Bu konuyu aslında direk Turkcell'in iletişim formundan yazmak istedim bire bir kendilerine bildirmek istedim ancak iletişim formları 1 aydan beri devre dışı mesajlarımız gitmemekte. Şikayetime gelince Turkcell'in internet hızı bulunduğum bölgede yavaş ve nedense kendi kendine her ses araması yaptığımda 6 mb internet gitmekte 1 ay bile kalmadan Turkcell'den geçiş yaptım. Şuan internet hızım bölgesine göre 20 megabit civarlarında en düşüğü 8 mbit.

Mehmet 128 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 09.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön