28 Mart 2015

Turkcell'in İnsanı Deli Eden Uygulaması!

Turkcell vınn abonesiydim iki ay önce aynı paraya daha avantajlı olan A***wireless modem alıp Turkcell'i bıraktım ama eski Turkcell vınn ait ödenmemiş iki faturam artık vınn kullanmadığım için gözümden kaçmış, arkadaşlar ise faturayı ödemediğim için Turkcell hat kullandığım telefonumun mesaj yollama ve alma bakın aynı zamanda alma diyorum kısıtlamışlar. Sizi tebrik ederim sayın Turkcell bu kadar anlamsız bir icraata imza attığınız için şikayetçiyim.

Atila 1.155 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 01.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizle genel kampanya süreci hakkında görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön