28 Ocak 2014

Turkcell'in İletim Mesajlarından Bıktım!

Turkcell'in rahatsız edici iletim mesajlarından dolayı. X bir telefon şirketine hattımı taşıdım. Kısa süre önce Turkcell'den bir yetkili aradı ve tekrar Turkcell'e geçmemi talep etti. Ben de durumu izah ettim(eski Turkcell'li olduğum için geçtim) ve gereksiz iletim mesajları almak istemediğimi ifade ettim. Tamam dedi bana ve kendisinin ilgileneceğini ifade etti.

Çok kıymetli zamanımı ayırdım(1,5 saat) ve Turkcell bayine gittim ve tekrar Turkcell'e geçiş yaptım. Geçtiğime çok pişman oldum. Kontör yüklüyorum iletim mesajı. Ve yine ne olduğu belli olmayan mesajlar; bu çok rahatsız etti beni... Bir ödemeli arama yapayım dedim. 0,33 tutarında para kesintisi yapılmış.

Malik 65 Okunma

Cevaplar

 • Malik01 Şubat 2014

  kesinlikle düşünmüyorum bu Şirketi...

 • Malik28 Ocak 2014

  Cevabınız için teşekkürler...Sizin müşteriniz olmamayı düşünüyorum ve hattımı taşıyacağım diğer bir hatta...lütfen beni rahatsız etmeyin artık.. saygılarımla

 • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizi 28.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön