15 Ekim 2016

Turkcell'in Haksız Ücretlendirmeye Aracı Olması...

Face'te bir linke tıkladım telefonumdan birden mobil ödeme diye bir mesaj geldi ve Turkcell 20 TL olarak ücretlendirdi. Hem de hiçbir onayım olmadan. Quiz club gibi yerlere Turkcell'in alet olması üzücü ilk fırsatta Turkcell hattımı iptal edeceğim.

Cüneyt 211 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 18.10.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Cüneyt 15 Ekim 2016

    Benzer şikayetleri okuduğumda quiz club üyeliğinin iptal edildiğini sonra yine kayıt edildiğini de görüyorum. Bu bela quiz club tan nasıl kurtulunabilir merak ediyorum

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön