Turkcell'in Haksız Ücret Talebi!

Dilaver G. |

Uzun zamandır Turkcell kullanmaktayım. 1 senelik taahhüt yaptım fakat taahhütüm 14.11.2014 tarihinde bittiği için yenilemeyeceğimi bildirdim fakat taahhüt bittiği zaman 1 aylık full paket ücreti 74.00 TL'i yansıtmayın diye aradığım da müşteri hizmetlerinden aldığım cevap maalesef kullansanız da kullanmasanız da bu bedel size yansıtılır cevabı aldım.

Erken iptal yaparsam da bu sefer 109.00 TL yansıtacakmış haksız yere aldığı bu paralar ile geçiniyor galiba. Anlayacağınız arkadaşlar milyonlarca kullanıcısından bu şekilde haksız yere ücretler alıyor. Siz kullanın veya kullanmayın bu tarz ücretleri sizden alıyor, aradığınız da ise size bir çözüm yok maalesef ödeyeceksiniz diyor.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilaver G.
  12 Kasım
  20:30

  Arkadaslar hicbir yanit olumlu degildir verdiklerini yanit bu ucreti odeyeceksiniz bu yanit mi ? Kullanicisina destek olmak yerine kostek oluyor hattimi da tasidim turkcelli de kulanmayi dusunmuyorum hatta ailemde cevremdeki herkese de bu ayibindan dolayi kullandirmamayi dusunuyorum.Sayin turkcell yetkilileri sikayetime hicbir sekilde yardimci olamadiniz buraya da lutfen su tarihte bilgi verdik vs seylerde bulunmayiniz....

 • 12 Kasım
  11:02

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 04.11.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Kasım
  13:45

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.