24 Ağustos 2013

Turkcell'in Haksız Kazancı!

Son faturamda konuşma 97 kuruş ve 30 kuruş katma değerli servisler adı altında bir ücret alınıyor . Bunlar konuşma paketinde var. Ayrıca iletişim vergisinde bunlar alınıyor . Bu vatandaşı mağdur etmek değil mi ? Turkcell , bu ücretlerin iadesini istiyorum.

Ataman T. 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 29.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.08.2013 tarihinde çıkan faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Ataman T.28 Ağustos 2013

    BENİ SON ŞİKAYETİMLE İLGİLİ ARAMADILAR ÇÖZÜMDE GETİRMEDİLER.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön