22 Ekim 2016

Turkcell'in Habersiz Onaysız Full Spor Paketi Üyeliği...

Haberim olmadan Full Spor üyeliği hattıma yapılmış ve faturama birkaç aydır yansımıştır. Herhangi bir onay alınmadan bir sürü insanı mağdur ediyorsunuz. Bunun üstüne Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda Full Spor bize ait değil diye yalan cevap verildi. Bu kadar da olmaz. Şikayetimi [email protected] adresine yapacağım söylendi. Faturama yansıyan bu haksızlığın tarafıma iadesini ve gerekli yasal işlemlerin yapılmasını istiyorum.

Ünal 561 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Turkcell SimClub Spor Servisleri üyeliği ile ilgili iptal ve iade taleplerinizi üyeliğiniz olan hat üzerinden 08505321818 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön