25 Mart 2013

Turkcell'in Gecikme Bedeli Adında Aldığı Miktar!

Turkcell den Haziran 2012 tarihinde ayrılarak başka 1(Bir) operatöre geçiş yaptım. Ancak Ocak-Şubat 2013 tarihlerinde Turkcell operatörüne tekrar döndüm. Aradan 6 ay geçmesine rağmen benden ilk faturamda nedense gecikme bedeli adında 24.62 tl parayı faturama eklemiş olup kendince bahaneler bulmaktadır.

Ben tekrar Turkcell e dönmemiş olsaydım inanıyorum ki böyle bir durumun olmayacağı kanaatindeyim. Buradaki meblağ küçük olabilir ancak balığın kılçığı gibi bu da boğazıma takılmaktadır. Çözüm olarak hiçbir şey üretemiyorlar. Müşteri hizmetlerinden ulaşmaya çalıştığımızda derdimizi anlatmaya çalışırken kalıplaşmış kelimelerde cabası.

Recep 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön