29 Nisan 2016

Turkcell'in Game Over Adı Altındaki Haksız Kazancı!

Aylık 56 TL ücret karşılığında Game Over oyun servisine üye olduğumu telefonuma gelen üyeliğiniz yenilenecektir mesajından öğrendim. Daha sonra geçmiş dönem faturalarımı inceledim ve aylık 56'şar TL'lik ücretler alındığını tespit ettim. Birincisi Game Over'in ne olduğunu nereden onaylanacağını bile bilmeden böyle bir şeyi nasıl onaylamış olabilirim? Gerçekten yetkili kişilere soruyorum, verilecek bir cevabınız var mı? Bir çeşit oyun servisi olduğunu Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda öğrendim ve şunu da öğrendim ki müşteri temsilcisi bunun bizimle bir ilgisi yok. Şu numarayı arayın, şuraya mesaj yazın iptal ettirin gibi bir cevap verdi o zaman şunu sormak istiyorum sizinle bir ilgisi yok ise neden bu ücret Turkcell faturasına geldi ve ben Turkcell'e ödeme yaptım? Verdiğiniz numarayı aradım para iadesi olmuyormuş, yüzlerce kişiden bu şekilde para alsanız ne güzel iş! İade istiyorum yeter!

Nuray 107 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2016

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 03.05.2016 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön