20 Ocak 2016

Turkcell'in Eksik Evrak Eziyeti!

2015 Aralık ayında hattımı kurumsal hattan kendi adıma devir işlemi yaptırdım. Belgelerimi teslim ettim, sözleşme imzaları atıldı. Birkaç gün sonra Turkcell'den mesaj geldi evraklarınız eksiktir, tamamlamanız gerekmektedir diye. Tekrar evraklarımı toplayıp (Manisa Ahde Vefa İletişim) teslim ettim orada da imzalar atıldı.

Turkcell'den yine mesaj geldi evraklarımın eksikmiş. Evraklarımı teslim ettiğim bayii aradığımda sorunun olmadığını hattımın kapanmayacağını teyidini aldım ve geldik bugüne hattım aramalara kapandı ve evraklarımı teslim etmezsem 30/01/2015 hattım tümden kapanacakmış ben şimdi kimi şikayet edeyim ahde vefa iletişimi mi Turkcelli mi? Gerçekten teşekkürler iş birliğiniz için!

Melike 64 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2016

    Müşterimiz 22.01.2016 tarihinde talebine istinaden arandı, probleminin çözüldüğünü iletti. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön