27 Ağustos 2013

Turkcell'in Cuma Candır Kampanyası Boşuna Bekletti!

Turkcell'in düzenlediği ''Cuma Candır'' kampanyasında tweet atıp, o günkü ürünün fiyatını sıfır yaptık ve kurallar gereği, fiyat sıfır olunca çıkan kodu, belirtilen numaraya mesaj atan ilk 50 kişi ürüne bedava sahip olacaktı.

Kod çıkar çıkmaz mesaj attım ama henüz ürünün fiyatının sıfır olmadığı yönünde geri bildirim aldım. Ama bizden sonra gönderenlerin bile kazandığını öğrendim. Bilseydim bende sonradan mesaj atardım, boşu boşuna bekletti bizi.

Oktay 97 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 28.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cuma candır kampanyansı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön