23 Eylül 2013

Turkcell'in Cihaz Kampanyaları Anlamsız!

Kurumsal müşteriyim. Süper star paket kullanıyorum. Aylık ücreti 115 TL. Ben bir yıllık taahhüt verdiğim için 89 TL ödüyorum. Sürekli duyduğumuz cihaz kampanyaları için kurumsal müşteri hizmetlerini aradım.

Normalde süper star paket sahiplerinin ayda 1 TL farkla Turkcell MAxiplus5 marka modelli telefonu alabildiklerini ancak benim bir yıllık taahhüdüm olduğu için bu kampanyadan yararlanamayacağımı söylediler.

İstersem taahhüdü iptal edip ayda 115 TL ödeyerek kampanyadan yararlanabilecekmişim. Bu durum çok tuhaf değil mi? Yani bana diyor ki 24 ay boyunca ayda 25 TL fazla ödemeyi kabul edersen (24*25=600TL) 500 TL'lik cihazı size ücretsiz verebilirim. Taahhüdüm var diye neden cihaz alamayayım?

Mahmut 79 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut01 Ekim 2013

    Bilgi verilmedi hala!

  • Mahmut26 Eylül 2013

    Hala bilgi verilmedi. Cevap verilmesi ne kadar zor bi konuymuş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön