14 Eylül 2013

Turkcell'in Cepte Soru Hizmetinden Şikayetçiyim!

13/09/2013 tarihinde Turkcell'in bir hizmeti olan Cepte Soru yarışması benden 3. 5 TL kesti. Haftalar önce bakiyem olmadığı için ücreti talep etmemiş yüklememi beklemiş ve ardından hiçbir izin almaksızın hesabından lirayı çekmiş.

Verilen cevaplar aynı gün içerisinde bakiye olmadığı için iptal edilebilirdi ama Turkcell pusuda beklemiş. TL'yi gördüğü gibi hattımdan düşmüştür.

Ben soruya TL olmadığı için cevap verdim. Ama süresizce kalacağı bir suçtur, bilgilendirilmemiştir. Yanlış cevapta TL alınmadığı gibi, bakiye olmadığı gibi yarışmanın iptal edilmesi lazımdı. Şikayetçiyim, hediyelerini harcamadım düşülen TL'yi geri istiyorum. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağım.

Ferhat 83 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 24.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Cepte Soru servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön