24 Şubat 2016

Turkcell'in Böyle Şeylere İhtiyacı Mı Var?

Bugün telefonumda kalan kullanım bilgileri ekranı çıktıktan sonra kapatmak için tamam butonuna bastım ardından tekrar bir uyarı daha geldi bazen arka arkaya bu kalan kullanım ekranı geldiği için direk tamam dedim.

Sonra bir baktım kullanılan bakiye 14 TL ve ne olduğunu bilmediğim bir şeye kayıt olmuşum sonra mesajlar geldi. Goller Cepte kampanyasına kaydım yapılmış ve her ay yenileneceğini bildiren bir mesaj. Müşteri temsilcisini aradığımda siz buna onay vermişsiniz ben sadece iptalini gerçekleştirebilirim dedi, daha yetkili birini istediğimde herkesin aynı şeyi söyleyeceğini bana ifade etti.

Şimdi benim şikayetim şu, bugüne kadar bana gelen hiçbir kampanya SMS'lerine cevap vermedim, bu mesajları almak istemediğim için kampanya bilgilendirme mesajlarını kapattım artık SMS bile atmaya gerek duymayıp ekrana bir uyarı atıp bunu kapatmak için tamam dışında bir buton bırakmamak mı yeni taktik?

Ahmet 128 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı26 Şubat 2016

    Sorun halledildi teşekkürler Turkcell...

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 26.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize GollerCepte servisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön