03 Eylül 2013

Turkcell'in Bilgilendirme Yapmadan Paket Özelliklerini Değiştirmesi!

Turkcell hattıma ilişkin tarife ve paketin özellikleri sonradan öğrendiğim kadarıyla temmuz ayında herhangi bir bildirim yahut benim talebim olmaksızın değiştirilmiştir. Süregelen uygulama internet paketi bittiğinde aşılan kısmın ücretlendirilmesi şeklindeyken bu kez hem aşılan kısım ücretlendirilmekte hem de internet kullanım hızı 7.2 Mbps'den 9 Kbps'ye indirilmekte, yani neredeyse paket dışı internet kullanımı engellenmektedir.

Kısıtlama halinde paket aşım ücreti yansıtılmayacağı mesajına rağmen ücret alınmakta. Paket bitiminde ek paket öneren SMS'ler gelmekte ancak önerilen paketin aylık ya da haftalık kullanıma ilişkin olup olmadığı konusunda bilgi verilmeyerek tüketiciler kasten yanıltılmaktadır.

Mustafa 27 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa11 Eylül 2013

    Şikayet ile ilgili olarak 1 hafta sonra geri dönüş yapıldı. Ancak henüz bir çözüm üretilmiş değildir.

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön