16 Haziran 2016

Turkcell'in Bedava İnternet Yanıltmacası!

Turkcell'in 4,5G'ye geçiş kapsamında yapmış olduğu katlayan internet kampanyası gereği 3 ay boyunca paketimizdeki internet kadar internet bedava verilecekti. Ben de bu kampanyaya dahil oldum. İlk ay sıkıntı olmadı bedava internetim tanımlandı. Daha sonra tarife değişikliği talebinde bulundum ve ilgili müşteri temsilcisine bilhassa paket değişikliği olsa bile bedava katlayan internet kampanyasının devam edip etmeyeceğini sordum. O da bana devam edeceğini söyledi ve ben de buna güvenerek tarifemi değiştirdim.

Ancak tarife değiştirdikten sonra bedava internetim gelmedi. Durumu müşteri hizmetlerine izah ettim ve ilgileneceklerini söylediler. Daha sonra talebimi sonuçlandırdıklarını ses kayıtlarını incelediklerini ve haklı olduğumu ama yapacak bir şeylerinin olmadığını söylediler. Ortada bir mağduriyet var kabul ediyorlar ama çözüm yok. Bravo Turkcell insanları yanıltmaya devam et.

Mert 288 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Haziran 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 15.06.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön