Turkcell'in Bayisinin Hatasını Ben Ödedim!

Emine Gülfer S. |

21 Haziran 2013 tarihinde 12 ay taahhütlü olarak Şanlıurfa TİM'den 3G vınn aldım. Klasik olarak bilgilerim alındı ve hattı verdiler. 10 Ağustos günü sözleşme bilgilerimin eksik olduğuna dair hattıma mesaj geldi. Mesajda kayıt bilgilerimin eksik olduğu yazıyor ve eğer 24. 09. 2013 tarihine kadar bilgi düzeltilmezse hattın kapatılacağını, taahhüt indiriminin tamamının tahsil edileceği yazıyordu.

Malatya'daki Turkcell bayisine gittim ve durum izah ettim. Onlarda adres bilgimin eksik olduğunu ve adres bilgisi olan faturanın yeterli olacağını söylediler. Aynı gün fatura Turkcell TİM bayisine faturayı verdim. Bugün tekrar Turkcell beni aradı ve kendi iş bilmez bayilerinin hatasını bana ödetti.

Etiketler :

Abonelik Başvuru Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emine Gülfer S.
  28 Ağustos
  18:26

  daha incelemeniz bitmedi mi? bu gün gene 532 nodan bilgi eksikliği ile ilgili . tekrar TİM bayisine gittim durumu anlattım sistemden baktığında herhangi bir sorunun olmadığını bilgilerimin tam olduğunu söyledi.
  şayet bundan sonra çıkacak herhangi bir sorunu kabul etmiyorum. gerekirse yasal yollarla hakkımı arayacağım.

 • 27 Ağustos
  14:35

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.